Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-04-2024, 15:29:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 116
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 83
Total: 85

83 гости, 2 потребители
boggentod, forka2k

Отключване на iPhone 5c с R-Sim

Започната от Crisko029, 01-05-2016, 11:55:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Crisko029

Добър ден. Предлагат ми iPhone 5c, който е заключен към O2. Може ли да се отключи с R-Sim или да не се занимавам?

Dimi7ar22

Мисля, че ще стане, но ако досега си ползвал само ФО ще ти се стори голяма простотия да се занимаваш с р-сим или поне така стана с мен. Взех 6plus на добра цена с идеята за ФО и докато трае отключването да го ползвам с р-сим. Не останах много приятно изненадан от цялата занимавка с р-сима, след 2 изгубени часа се оказа, че сим картата не ми е подходяща за р-сим и трябва да вадя от старите. Отказах се и сега просто чакам да ми го отключат :)

Crisko029

Преди съм ползвал все Фо телефони и не съм се занимавал с р-сим. Ти на кой оператор си и какви са тези стари сим карти и от Теленор могат ли да ми издадът такава?

Dimi7ar22

Аз съм на Мтел и Виваком. Става въпрос за стандартните карти (2ff) Трябва да се извади такава и да се отреже, ако си е фабрична нано сим няма да стане. Другия недостатък на р-сим-а е че нямаш никаква гаранция дали ще заработи след ъпдейт. Предимството е ниската цена спрямо тази на ФО.