Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-04-2024, 23:59:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 125
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 116
Total: 116

116 гости, 0 потребители

PayPal 6.0.0 за iOS

Започната от scrap, 23-02-2016, 14:06:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

scrap

Случайно някой да е имал лошата участ да ъпдейтне PayPal апп-а до последната версия 6.0.0? В него липсва опцията "Withdraw to credit card". Можеш пейпал баланса си да прехвърляш само към bank account. Интересно ми е дали проблема е в моя телевизор (iPhone) или при всички е така?

faire

PayPal живеят от това, че "задържат" пари, така че може да се очаква да премахват подобни функции.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

stankov.s

Отдавна минах на SKRILL, че ми писна за шяло и нещяло да ми спират бизнес акаунта, а отделно и са с по-високи комисионна и такси.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

scrap

Малко офтопик стана темата.. но много хора наистина се оплакват от PayPal, но за 7-те години от както имам бизнес акаунт с тях, никога не са ми правили проблеми. За това, за което го ползвам - таксите са приемливи и поносими.

Въпросът ми беше конкретно към айфон апп-а им, но може би не го ползват много хора конкретно на телефона. Абсурдно е според мен да махнат опцията за теглене към карта (за да задържат пари) при положение, че това го има в десктоп версията.

arnold

И при мен го няма...

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Real Mac mini