Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 07:39:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 131
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 83
Total: 83

83 гости, 0 потребители

NETFLIX

Започната от stankov.s, 07-01-2016, 18:16:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

stankov.s

Гледам има вече NETFLIX в AppStore със гратис един месец. Някой има ли идея дали филмите са преведени ? Иначе най-ниската такса е 8Eu, което сравнено с HBO +HBO Comedy + Cinemax + Cinemax 2 на кабелната (12лв/месец) си е добра цена за мен.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

jell0

Като се закача към Netflix  с български VPN, не виждам бългаски субтитри, а само английски. Погледнах Haywire и House of Cards.

Като се закача с немски VPN, субтитрите имат английски и немски вариант.

faire

#2
Няма български субтитри за нищо. За 8 евро планът е само за SD качество, което не знам кой би устройвало. 10 евро - HD, 12 - 4K. Пуснах трайъла на високия план, но имам проблеми с приложението за телевизора ми (LG 49UF7707 - ultra hd модел от 2015 с WebOS2) - няма го в българския магазин, а в британския иска ъпдейт и дава грешка после. Иначе с всички други устройства тръгна от раз - ATV4, Mac, iPad и iPhone. Ще го пробвам и на PS4-ката как е, но много тъпо че точно на "смарт телевизора" не мога да го подкарам...
Като цяло българския каталог е поорязан в момента и доста неща, които в щатите ги има, тук ги няма. Направи ми впечатление, че има почти всички съвременни сериали (с изключение на тези на HBO разбира се), но филмовият каталог е зле като цяло. Няма например филми като Аладин, Frozen, Up, Harry Potter... Но пак си е супер да можеш да гледаш толкова много филми навсякъде и по всяко време. Стриймът е доста бърз, качеството е супер. Първоначално ми се стори много зле, но е на принципа на youtube - тръгва от по-ниско и след 5 сек. автоматично превключва на максималното.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

stankov.s

SD ме устройва но липсата на превод - не. Жалко за безплатния месец. Все си мисля, че като ти е таргет някой локален пазар, би трябвало предлагания продукт да е локализиран.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Adamov

А след безплатния месец автоматично ли дърпа пари (както беше Apple Music) или не ? :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

stankov.s

Subscription . Дърпа.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Adamov

Въпроса е дали те пита? Или тихомълком го прави?
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

stankov.s

Е, някой "потърпевш" ще сподели след месец :)
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Adamov

You will not receive a notice from us that your paid membership has begun.

Няма да получите известие от нас, че платения период е започнал.

;D ;D
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

faire

На мен друго ми изписа. Че 3 дни преди да свърши трайъла, ще пратят напомнящ имейл.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

Възможно е. Аз този ред го копирах от Terms of Use на Нетфликс :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

iPeichiny

Хубаво е ден-два преди безплатния триал да свърши,да се отпишеш.Така направих преди година в Норвежкия NETFLIX.После ми хареса и си го удължих и сега ми вземат по около 7.90 евро на месец.
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

faire

#12
Колеги, някой иска ли да направим партия за Нетфликс абонамент? Търся само сериозни хора – за срок от поне няколко месеца, които да не дават акаунта на трети лица. Стандартната цена на плана е 12 евро (24 лв) и позволява до 4 екрана, т. е. 4 човека, което се връзва по 6 лв/м, което е напълно поносимо. Бих си плащал с кеф 6 лв за сериалите (дори само за оригиналните продукции на Нетфликс)..

Става въпрос за 4К плана. Ако имате 4К телевизор, можете да се насладите в пълното качество. Ако нямате - ще си гледате в 1080п или 720п, каквото ви устройва. Иначе има приложения за всичко - уеб плеър за Mac/PC, Apple TV, iPhone/iPad/Android (с опция за сваляне офлайн!), Playstation, etc.
Основните недостатъци са 2: липса на БГ аудио/субтитри; филмовият каталог не е много богат (има доста филми както нови, така и стари, но не очаквайте да намерите всичко).

Така че търся хора, които така или иначе си гледат филмите на английски и предпочитат да плащат таксата от 1-2 кафета месечно, вместо да се ровят по торенти (търсене, теглене, триене).
Който има интерес, да ми пише ЛС. Има място за още 2-ма. Плащането ще става за 2-3 месеца напред – лично или с пощенски запис (0.65 ст. такса за 18 лв/три месеца нетфликс).
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

turieca

От другия месец ще има един свободен акаунт за Нетфликс.
По 3 евро плащане в Револют или Айкард и така.

angelvn

От Нетфликс се отказах отдавна, но пък си пуснах от вчера SkyShowtime абонамент. Сега е на половин цена (докато не си прекъснете абонамента ще върви с 50% отстъпка ако сте се абонирал в рамките на сегашната кампания).
Сина ми е в екстаз - има един куп детски сериалчета, дублирани на български.
Останалото е със субтитри. Програмата се държи добре. Малко странно са написали опцията "Български" в менюто с езици, но това да им е проблема.
UI designer and developer