Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-04-2024, 22:54:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 117
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 98
Total: 98

98 гости, 0 потребители

iPhone 6S - Проблем след ъпдейт до 9.2

Започната от walker007, 29-12-2015, 01:36:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

walker007

Здравейте. От няколко месеца ползвам телефона и преди 2 седмици реших да ъпдейтна до 9.2. След като направих ъпдейта (ОТА) забелязах че батерията ми пада изключително бързо... Пробвах да ресторна (няколко пъти), да калибрирам батерията (да се изцеди до край, и после да си се зареди до 100%) и промяна няма... Та въпроса ми е - Някой който е направил този ъпдейт, да е забелязал подобно нещо и в крайна сметка да се разбере дали е от ъпдейта или е дефектирала батерията.

Поздрави и Весели Празници!
"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

kawabiker

Не е от ъпдейта, на всички ус-ва съм ъпнал и няма проблем, а и след като си правил рестор ...

correctline

И аз нямам разлика (поне не забележима) при батерията.
10.12 @ Hackintosh v2, i5-4690K @ 3.5Ghz,
Asrock Z97-PRO4, GTX 760, 16GB DDR3-1600,
Kingston V300 120GB SSD 6Gb/s

faire

При мен също няма промяна в живота на батерията след 9.2. Даже издържа малко повече - на 2 дни зареждам вече, а не на ден и половина.
Търси проблема другаде - приложение, настройка, дали някой те следи (гпс-а в комбинация с мобилен нет ползва бая ток)...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

walker007

Това за ГПС-а ми е ясно... Но ми е доста странно до сега на всичките ми iPhone-и който съм имал не ми се е случвало подобно нещо. За настройка също не е, приложение - направих чист рестор, не през бекъп-а, и си инсталирах всичко на ново, и пак е същото... Мисля да го нося в Creative тези дни.
"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."