Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 03:06:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 125
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 95
Total: 95

95 гости, 0 потребители

Хайде на часовниците! Топли, не се барат!

Започната от thebrainless, 26-02-2015, 21:27:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

houslex


Fifata

А точно като ги пуснат в продажба, да се надявам Април месец и ще имам човек който ще се прибира от Щатите и ще ме черпи един часовниииик :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Petar Jamby

10 000 $ какво са, нищо работа.
А базовото издание е 350 $, май ще пропусна.
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

HQ

пак има кейнот и никой нищо не казва ... ей я да се събудите а-а-а  >:(

enemy

Цитат на: HQ - 09-03-2015, 23:42:21
пак има кейнот и никой нищо не казва ... ей я да се събудите а-а-а  >:(

Много добри продукти представиха!
Лаптопа е прекрасен, но за определена група хора. Много мислех преди ивента, как ще си продам сегашния и ще се метна на един такъв - е, да, ама НЕ! Не мога да си позволя да имам адаптер, в който да влиза зарядно и USB hub, в който пък да влизат други неща. Не казвам, че компютъра не е страхотен, просто не е в моята категория.
Часовника - не мога да го коментирам, докато не го видя на живо. Засега ми се струва леко излишна глезотия.

Това, от което ще се възползвам е 30%-ното поевтиняване на Apple TV.  ;)

HQ

не да ми ги рецитираш, а да предупредите че ще има кейнот

thebrainless

Това с едното USB ми е доста странно, подхождат по същия начин, както го направиха с първите поколения Еър, да хванем бас, че ще видим повече входове при следващия редизайн.
Колкото до часовника, всеки сам си преценява, мисля че е джажда ще се хареса на гийковете и модните роби, като цяло да зареждаш всяка вечер (вероятно и по-често) - не благодаря. Предполагам, че следващото поколение, ще е далеч по-функционално и смислено.
Поздрави от Тайланд!
Stay hungry. Stay foolish.

Petar Jamby

Както имаше коментари вчера, за 10 000+ $ трябва да е нещо дето можеш да го оставиш в наследство на децата си, а часовник който след 10 месеца ще има по-добра версия не ми звучи като такова наследство. За новия МакБук, всичко се преглъща, но  Core M процесор ...  Не знам, звучи ми бавно
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

bboyg

Новия MacBook се цели в кръг от потребители, които ще си ползват компютъра за така наречените Everyday Tasks. Това че струва много не означава (основно спрямо насрания български стандарт), че обезателно трябва да е в състояние да рендира 4К видео, или да вървят последните Game заглавия. За целта хората са направили Pro серията лаптопи и Desktop машини.

За часовника се спомена нещо от сорта, че ако си купиш EDITION варианта, ще ползваш нещо като опция за хардуерен ъпгрейд, или замяна с ново устройство при излизане на такова на пазара. Там таргета отново са специфични клиенти като модни икони, музиканти, дизайнери, политици и темподобните му VIP-ове (в това число и смятащите се за такива чалгари, комплексари, олигофрени, псевдо-мутри и т.н.).

Накрадко, след тоя Keynote може само да си избършим лигите, след което да си избършим и прахта от 2-3-5-8 годишните устройства и да се успокоим, че и ние сме някаква част от това Apple семейство :)

Adamov

Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

HQ

като видях макбука, реакцията ми беше "това със сигурност няма батерия" ...
Иначе перфектно вдигане на летвата за всички ефтини имитатори, но май не споменаха дали има тонколонки  ;D

BigP

Те и 3.5мм жака не споменаха, но предположих, че дупката вдясно е това :)

iPeichiny

Има тонколонки...и двоен микрофон.......За мен този МакБуук е пълен т...шак.'ЕДНОПРОХОДНО''да не казвам какво.....
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

faire

Ташак на производителност (може би?), ама е най-красивият лаптоп, който са правили до момента... Особено space grey модела. Като прибавим и това, че тежи 900 гр (мамка му, до скоро айпадите бяха по толкова!), получаваме една добра рецепта за успех. Това, което аз лично очаквах (и предполагам ще се случи в бъдеще), беше Епъл да премахнат Air линията и да останат само MacBook и MacBook Pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.