Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 14:51:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 95
Total: 96

95 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Как да споделя десктоп между iPhone (iPad) и TV

Започната от iPhonecheto, 29-12-2014, 19:41:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iPhonecheto

Здравейте, въпросът ми е мога ли да споделям десктоп между iPhone 5 или iPad mini и телевизор. Имам идея да стриймвам клипче от дадено приложение - например youtube и да го споделя с ТВ. Конкретния телевизор е Панасоник. Има ли ап, който прави това или ми трябва apple TV?
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

dreben

Въпросът ти е малко объркваш, но ако правилно съм те рзабрал пробвай с Idisplay за устройството и Idisplay server за Мак-а. Другият вариант е X-Mirage на Мак-а, сигнала от устройството минава през компа и директно отива по кабела в ТВ-то.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Fifata

Кой модел Панасоник? Смарт Тв ли е?
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

konstant


sem5er

Smart TV и Twonky Beam на телефона (таблета), както и да бъдат в една и съща мрежа.

kmonev

Не мога да намеря този апп twonky beam в моя стор. Пише че го има в японския, сменям ги и всичко се омазва. Дайте линк към инсталационен файл ако може
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

iPhonecheto

Смарт ТВ е, нз кой модел. Благодаря за идеите, ще опитам и ще коментирам отново с инфо какво е станало.
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Fifata

От една до друга серия Смарт телевизори има голяма разлика, новите модели на Панасоник висока серия имат всички възможности, ама хората така и не се научиха как да зададът един нормален въпрос...
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

AlexBorissov

И аз съм с панасоник на 2 години е модела и като вляза в приложенията на телевизора влизам в ютуб и после имаш сдвояване или pair devices. Дава ти 1 код влизаш в ютуб.ком/pair и после като пуснеш от телефона нещо в ютуб се пуска на тв. Ако правилно съм разбрал въпроса ти :)

mmglata

Аз имам Панасоник е6 smart viera(2013) и вече от близо година търся вариант за "wifi мирор" iMac 2010, таблет или телефон без успех. Пожелавам ти успех и дано ти намериш нещо.
Imac mid 2010 i3 3,2GHz 12GB ram SSD
Apple TV 4
IPhone XR

arnold

Купуваш AppleTv и имаш всичко. Само с телевизор няма да стане, тъй като всички велики телевизори поддържат само dlna , досега не съм чул някой да има Airplay!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Real Mac mini