Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-04-2024, 06:00:01

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 252
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 154
Total: 154

154 гости, 0 потребители

Какво да гледам като купувам 5ца втора ръка.

Започната от kristi11, 29-11-2014, 18:37:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

kristi11

Здравейте,
Обмислям закупуване на 5ца.Ако Ви е удобно кажете ми какво да гледам.
Поздрави  ;)
MacBook Air, iPhone 5, iPhone 5s und zwei Iphone 6 :)

arnold

Най-важното и основно е да няма icloud заключване активирано, и да не е краден - че да не ти почукат полицията на вратата в един хубав ден ако го обявят за издирване:)
Иначе като цяло пробваш всички зони на екрана дали работят, пробваш микрофон слушалка дали работят  и това е. Няма кво да му се счупи - корава работа, затова всички ги искат:)
Real Mac mini

bboyg

Искаш задължително кутия да има или документи за произход. После си слагаш картата, обаждаш се на някой да видиш чуваш ли, теб чуват ли те. След това както каза колегата гледаш дисплея, wifi, камерата. Казваш на някой да ти се обади, за да видиш дали звъни и вибрира. И гледаш дали докато го изтестваш за 10мин., няма да ти замине половината батерия :)

kristi11

Човека ми даде имей и го проверих в сайта на епъл за айклауд и там изписа,че не е заключен,а утре на място задължително ще тествам.
Има гаранция година и половина.
MacBook Air, iPhone 5, iPhone 5s und zwei Iphone 6 :)

arnold

За най-сигурно му дай Erase All Data And Settings за да видиш дали ще знае паролата за акаунтите:)
Real Mac mini

kristi11

Здравейте,
За да не правя нова тема реших да питам тук.
Ден си взех петица и съм много доволен,но имам един проблем-тъй като играя много clash of clans трябва да си прехвърля акаунта от андроида,но проблема е там,че преди време бях давал акаунта н приятел,който също е играеше.Та въпроса чи е има ли начин да се изтрие save game data от Game Center.
Благодаря предварително.
MacBook Air, iPhone 5, iPhone 5s und zwei Iphone 6 :)

niknest

Цитат на: kristi11 - 03-12-2014, 21:14:07
Здравейте,
За да не правя нова тема реших да питам тук.
Ден си взех петица и съм много доволен,но имам един проблем-тъй като играя много clash of clans трябва да си прехвърля акаунта от андроида,но проблема е там,че преди време бях давал акаунта н приятел,който също е играеше.Та въпроса чи е има ли начин да се изтрие save game data от Game Center.
Благодаря предварително.

и аз съм клашър, не можеш да си преместиш играта от един геймцентър на дръг, както и ако линкнеш към андроид повече няма линкване към друг, остават ти тези два акаунта за винаги