Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-04-2024, 03:25:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 223
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 234
Total: 234

234 гости, 0 потребители

iPhone 6 & iPhone 6 Plus в България - Теленор България

Започната от Web_Devil, 04-11-2014, 16:28:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Fifata

Казвам само, ако искаш да отидеш да ги видиш и да ги разгледаш. :) До колкото помня, разбрах, че си видял 6, но искаш да видиш 6+ или грешно съм разбрал. :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Да, да. Чудесно си ме разбрал. Не съм сигурен, че в Разлог ще има разпечатан 6+. За демо бар пък да не говорим :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

Аз видях в 2-3ма приятели си купиха 6+, ама нещо ми е направо като таблет. :) И 6-цата си е по голяма, ама пък 6+ си е направо като iPad mini :Д
П.С. Ако имаш път към Дупница, мини през Германос тук. Има и 6 и 6+ демо сложени.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

Един колега си взе 6+ и му влиза само в на едни панталони в джоба нацяло  ;D Няколко часа го разцъквах и мога да кажа че ме дразни излишният корпус над дисплея...

mircosoft

Аз ползвам 6+ от първите бройки на теленор голд 64gb, преди имах 5, отначало беше стресираща големината но още след седмица се свиква и вече като пипна малък ми  се струвам неестествен особенно 4с ми изглежда като часовник с 4 икони. Телефона е супер бърз, приложенията повечето са оптимизирани за голям екран филми се гледат страхотно за игри да не говорим. Нося го в джоб на чантичка. А батерията на плюса изкарвам по 2 дни без значение колко говоря.

Fifata

Аз също чух, че са доста добре с батерията и камерата. :) но пък екрана ми е голям, не че нямам къде да го нося, а защото ще ми пречи в работата, но ... Никога не се знае какво ще изпадне на оферта :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Днес разцъках 6+ и мисля че е фантастичен. Всичко това, което хората ми казваха за него, според мене е ужасно преувеличено. Голям е, да. Но чаак пък толкова, колкото го изкарват - не. Сега се чудя много. В ужасна дилема съм! 6+ страхотно ще елиминира нуждата ми от таблет.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Да не ти се отвори само нужда от Космодиск ;)

ssdgg

Цитат на: Adamov - 29-11-2014, 17:20:40
Днес разцъках 6+ и мисля че е фантастичен. Всичко това, което хората ми казваха за него, според мене е ужасно преувеличено. Голям е, да. Но чаак пък толкова, колкото го изкарват - не. Сега се чудя много. В ужасна дилема съм! 6+ страхотно ще елиминира нуждата ми от таблет.



И аз мисля, че 6+ e по-добрият вариант. Със сигурност е по-неудобен за носене в сравнение с 6 или 5S и по-удобен за носене от таблет.

ggbg

Има ли някаква яснота кога ще има бройки в Теленор? Както и дали ще останат на същите цени?

faire

Противоречите си малко. Хем бил по-добрият избор, хем бил по-неудобен? Но явно е въпрос на приоритети..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

Цитат на: bboyg - 29-11-2014, 18:51:58
Да не ти се отвори само нужда от Космодиск ;)

ПРЕУВЕЛИЧАВАТЕ, братле... МНОГО !
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Ам чи къ?!  ;D Сериозно сега - телефона е уникален наистина, въпрос на свикване е според мен.

Fifata

6+ е по добрият избор от хора който могат да ползват капацитета му на макс, иначе имаш просто един по голям iPhone. Но като по голяма батерия, дисплей и по добра камера е по добре, но иначе... Пак оставам на мнение, че 6 е по добър избор, тъй като имам DSLR. Но всеки си има мнение кое му е по удобно да ползва и кор как му идва в ръката :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Fifata

И все пак сега се сетих за нещо от моя бранш. Влиза клиент и казва, че си е купил компютър с телевизор.... Или по грубо казано Смарт телевизор и аз му обеснявам, че това Смарт е много грубо казано, че може да ползва телевизора като компютър....
Тя същата работа като телефона, дали е смартфон или не, дали е с голям дисплей или не, все си остава телефон за разговори и идеята е да ти е удобен и да ти върши работа...
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod