Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-04-2024, 14:20:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 116
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 98
Total: 99

98 гости, 1 потребител
Lukcho

iPhone 6 & iPhone 6 Plus в България - Теленор България

Започната от Web_Devil, 04-11-2014, 16:28:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Защо го пускат тогава изобщо? Някакви недомислени неща от тяхна страна.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Еми защото хората го търсят, защото е скандален, пък и да си измият ръцета че въпреки цената и условията ГО ИМА :)

Web_Devil

Според мои, вътрешни източници, М-Тел ще представят нови цени за iPhone 6 и iPhone 6 Plus след 10-ти Ноември 2014 год. Да видим...  ::)
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

Adamov

След дъжд качулка. Те нека да им избягат клиентите, та после с трици маймуни ще ловят. На кукуво лято, което се пада точно на 36ти в сряда :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Цитат на: Web_Devil - 07-11-2014, 09:51:58
Според мои, вътрешни източници, М-Тел ще представят нови цени за iPhone 6 и iPhone 6 Plus след 10-ти Ноември 2014 год. Да видим...  ::)

А тия дето си ги купиха сега на тия цени...?!?
Ебати тъпия оператор...

Web_Devil

Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

thebrainless

Колко добри цени ще датат едни амбулантни тъговци като Мтел, не мога да повярвам изобщо тази голяма компания, пълни измекяри...
Stay hungry. Stay foolish.

Simple

На Глобул стана Теленор съм и се чудя дали да остана и да взема един телефон или пък  да се възползвам от промоционалните планове на Виваком и Мтел

Ако не сте видяли още - планът на виваком за 99 лева в момента е 29 (2000 минути към всички и 10гб нет)
А на Мтел - е 39 лв - неограничени минути и пак 10 гб нет.

Имам някакви надежди да се пооправи интернета на Глобул стана Телекор, ама се чудя дали да се обвържа за 2 години, защото наистина май глобулския интернет е най-зле.

Какво мислите по въпроса?

thebrainless

Теленор купиха Глобул преди повече от година, не сменяха името преди да са постигнали качество като за мрежа на Теленор. Така че е твърде вероятно интернета да е ниво. Иначе офертата на Мтел е чук за всички, които имат сметки над 40лв.
Stay hungry. Stay foolish.

ssdgg

Цитат на: Simple - 07-11-2014, 14:00:06
На Глобул стана Теленор съм и се чудя дали да остана и да взема един телефон или пък  да се възползвам от промоционалните планове на Виваком и Мтел

Ако не сте видяли още - планът на виваком за 99 лева в момента е 29 (2000 минути към всички и 10гб нет)
А на Мтел - е 39 лв - неограничени минути и пак 10 гб нет.

Имам някакви надежди да се пооправи интернета на Глобул стана Телекор, ама се чудя дали да се обвържа за 2 години, защото наистина май глобулския интернет е най-зле.

Какво мислите по въпроса?

И аз съм пред същата дилема. МТел и Виваком със сигурност имат по-добър мобилен нет, а за подобренията на теленорския нет все още се носят само слухове.
Жалко, най-добрият за мен смартфон се предлага официално от най-смотания оператор в страната.

Fifata

Аз си взех 6-чка от Мтел за 790лв кеш с план за 34.99 на месец с 2200 минути към цяла България, зона 1 на Европа, САЩ и Канада. 10гб интернет и 500смс мисля към всички. И като свършат тия минути говоря неограничено с цял Мтел. А в умрелия Глобул ли е, теленор ли е, все същите дебилни планове с умрелия им интернет. :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

ssdgg

Цитат на: Fifata - 23-11-2014, 11:46:31
Аз си взех 6-чка от Мтел за 790лв кеш с план за 34.99 на месец с 2200 минути към цяла България, зона 1 на Европа, САЩ и Канада. 10гб интернет и 500смс мисля към всички. И като свършат тия минути говоря неограничено с цял Мтел. А в умрелия Глобул ли е, теленор ли е, все същите дебилни планове с умрелия им интернет. :)

Браво, със здраве да го ползваш. Може ли един линк към офертата, от която си се възползвал, ако все още е актуална?
Edit: Устройството заключено ли е към мрежата на МТел?

bboyg

Едва ли е заключен. За да са го заключили към някой оператор, трябва този оператор да го предлага официално, а както знаем Мтел си развалиха договора с Apple. Така че телефоните им трябва да са ФО, а от там и високата им цена.

Fifata

Телефона отключен към всички оператори. Но сега видях в сайта на Мтел, че офертата е изтекла. Аз го взех миналата седмица в понеделник и явно офертата не е била за дълго. А колкото до договора им с apple не знам кой е казал, че нямат договор? Мтел и apple правят 5 специализирани офиса в България като начало, който ще предлагат само apple продукти с някакви планове или поне така ми каза регионалния представител на Мтел.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

А на мен Теленор Разлог ми казаха, че трябва да чакам поне още 2 седмици :(
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd