Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 18:00:16

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 98
Total: 98

98 гости, 0 потребители

Apple CEO Tim Cook Is ‘Proud to Be Gay’

Започната от houslex, 30-10-2014, 21:12:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bboyg

Той представяш ли си ако го намери сега тоя дето го е "любил" навермето  :angel: :angel: :angel:

Adamov

Едва ли е измежду живите. :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Wizi

Против природата са МНОГО други неща далеч по-значими от това дали някой е обратен или не.

Балканското си е абсолютно на лице - търсим повод да плюем по нечия персона без това ВЪОБЩЕ да ни бърка или засяга по какъвто и да е начин. Просто да има сеир, да се сипва на някой...
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

bboyg

Аз лично съм против идеята за хомосексуализъм и едва ли не насърчаването му. Конкретни субекти не посочвам. Спомнете си обаче като пуснаха шарените градиенти в iOS 7, колко ги плюхте и колко коментари имаше че интерфейса бил педалски, ама какво да се очаква като Кук е начело. Ама мина време и свикнахме всички, даже я заобичахме шаренията и започнахме и качества да и намираме. Ето ти пример за един по-проблемен балкански и най-вече БГ синдром. Пораженческо мислене и едно вечно "нагаждане" към ситуацията.

freesoul

Цитат на: houslex - 30-10-2014, 21:12:38
....
http://time.com/3547893/tim-cook-gay-apple/

Нищо лично против него, но от самото началото не го харесвах, и нещата накъдето тръгнаха Apple пак не ми харесват... Причината за мен е най-вече той.

:-X true.
Retina MacBook Pro with an Iris

fpyyh

явно понятието толерантност е непознато по тези ширини.

bboyg

Ти най не си прочел цялата тема...

houslex

Кой е за и кой против хомосексуалността е дълга тема. Но нека само да вметна, че в природата (защото все сравнявате с природата) се наблюдават множество хомосексуални сношения между животни. Дори при единствените животни, които правят секс за удоволствие освен човека, делфините се набюдават хомосексуални отношение. Гадно или не, то е факт. Хомосексуализъм има и като нещо извън културните и други норми винаги ще се възприема като нещо нередно.

Нямам нищо против гейовете - щом им харесва, така да е, но съм против да навират ориентацията си в лицето на света с паради и други, за да привлекат внимание и да "свикнем" с тях.

Все пак е важно, човек да следва сърцето си и да прави това, което го прави него щастлив - Стив го беше казал и се отнася за всичко.

Това, което не харесвам в тези хора е стилът им. Apple стана педалска компания от към дизайн  и с някои други действия за мен. Като пускането на сапунерки - с обли форми и камера, която стърчки като пишка отзад. Мога само да предполагам, но мисля че Стив нямаше да пусне продукт, докато не го правят както трябва.


arnold

Къвто иска да е, да продължават само да правят яки устройства!
Real Mac mini

ProstoAZ

По темата:

Ден след като Тим Кук от Епъл е призна, че е гей, изпълнителният директор на Самсунг обяви, че е по- гей... и водоустойчив


А инак - лично на мен не ми пречат никакви такива отношения.

Ако повечето от вас са чели книжки и са проучили как са стояли нещата преди, как стоят сега и т.н. - щяха да са наясно с много неща.

По принцип не може да мразиш, без да знаеш какво и защо, как се проявява, откъде идва, как е засегнато в историята.



iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

houslex

ProstoAz разкажи ни малко.

thebrainless

Искам да допълня поста за природата и хомосексуалните отношения, при някой видове стига до 50%.
Познавам много педерасти, които дори не са гей! Познавам и хора които са гей, а са толкова нормални. Няма абсолютно значение каква наклоност има човек, за да е стойностен или не.
Дори чисто егоистично и приматски да го погледнете, колкото повече мъже има с хомосексуални наклонности, повече момичета за вас. Мислите ли, че им е било леко осъзнавайки че харесват мъже, представете си колко е трудно и враждебно навсякъде за един такъв човек. Бъдете малко повече човеци и гледайте по-малко в леглото на другите, защото това което правят в него, си е тяхна работа, както и животът им.
Stay hungry. Stay foolish.

ProstoAZ

Цитат на: houslex - 02-11-2014, 19:09:22
ProstoAz разкажи ни малко.

Без да знам ирония ли е, или не, ще посоча за пример една Япония. Ако сте чели Шогун, ще видите, че по това време, в което се развиват действията, жената в семейството отговаря за щастието и задоволеността на съпруга.

Ако той желае - спи с него, ако той желае куртизанка, тя му намира, тя плаща за нея и тя се грижи той да е задоволен. Ако той желае мъж, тя пак намира. За тях е било важно човек да бъде доволен, без значение по какъв начин.

Ако сте попадали на разни исторически и най-вече за древен Рим и Гърция филми, ще видите, че по това време не е имало значение кой с кого и как си ляга.
Дори напротив - всяко момче е било принуждавано да живее със зрял мъж до навършване на 18 години. Този зрял мъж е негов настойник. Често - и негов любовник. При навършване на зрялост момчето мъж е могло да избере да продължи с този човек или да поеме по своя път.

Изобщо - примери - много и хиляди. За нас това е тема табу и нещо, за което години наред не се е говорило, криело се е и се е преследвало. Затова и толкова хора са възпитани, че това е нещо лошо.

Мен не ме интересува дали мъж обича жена, друг мъж, куче, коте или ряпа. Стига да не ми пречи и да не ме закача. Напротив, ако някоя жена обича друга жена, дори ми е любопитно, което също не е много прилично:)

Сега ще излезе една книга, на която бях редактор. В оригинално заглавие SEXatDAWN. На български е преведена със заглавие "Апетит за секс". В нея се разглежда промискуитета при маймуните и хората.

Има посочени редица примери за племена и общности, които и до ден днешен смятат, че за да е здраво бебето, бременната жена трябва по време на бременността си да спи с колкото се може повече мъже от селото, които да я захранват постоянно.

При много примати е забелязана хомосексуалността, както и полигамията.

По принцип човекът е полигамен по природа. Въпросът е какво осъзнава и как.

Не съм специалист по тази тема, но многото информация ме е научила да бъда толерантен и да не ме вълнува кой какъв е и какво обича:)

iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

Fifata

Да разведря малко темата ще споделя един виц на който попаднах току що. :)
"След като шефът на Apple обяви, че е гей, чакаме шефа на Samsung да обяви, че е по-голям гей."
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

ProstoAZ

Цитат на: ProstoAZ - 02-11-2014, 18:26:27
По темата:

Ден след като Тим Кук от Епъл е призна, че е гей, изпълнителният директор на Самсунг обяви, че е по- гей... и водоустойчив


:):):)
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.