Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 06:34:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 645
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 164
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 115
Total: 115

115 гости, 0 потребители

намерен Ipod 5

Започната от eraser4e7o, 16-09-2014, 11:41:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

eraser4e7o

Намерих в кв. Дружба  София ipod 5 бял с счупен дисплеи. Има си и слушалки само че е заключен. Ще помоля ако някой си го е изгубил да пише на Л.С. и ще трябва да го отключи пред мен и да ми го опише всичко по него, не си правете илюзии, че ще ме излъжете че е ваш ако не е. Ако до една седмица никой не го потърси ще си го отключа в някой сервиз и ще си го ползвам. Мисля, че така е честно!

arnold

Пич, най-честно е да го върнеш в полицията. Не си прави илюзии че е честно да го задържиш ако никой не го потърси до 1 седмица:)
Real Mac mini

Adamov

Цитат на: arnold - 16-09-2014, 16:11:04
Пич, най-честно е да го върнеш в полицията. Не си прави илюзии че е честно да го задържиш ако никой не го потърси до 1 седмица:)

Много правилно!!! Ако не го върне до 1 седмица се счита за престъпление!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Нали ви е ясно че влезе ли в полицията, отива у джоба на някое милиционерско чадо. Направо не знам в каква излюзия живеете. В "най-добрия" случай, ще изгние в някой кашон!

Adamov

Цитат на: bboyg - 16-09-2014, 16:58:54
Нали ви е ясно че влезе ли в полицията, отива у джоба на някое милиционерско чадо. Направо не знам в каква излюзия живеете. В "най-добрия" случай, ще изгние в някой кашон!

И ти си прав :) Аз не живея в илюзия щото съм бил на пангара и знам кво стана :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

faire

Свържи го с iTunes и виж дали някъде ще излезе мейл адресa на собственика, на който можеш да пишеш. Не съм сигурен дали ще излезе изобщо, но друго не ми хрумва.. Ако имахме Епъл стор у нас, с едно отиване дотам и ще намерят собственика по Епъл ИД като си го свържат с техните машини. Но тук... всеки би пренасочил към полицията.. 8-мо районно се намира в Дружба м/у езерото и пазара. Би следвало там да се занесе.. по принцип.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

eraser4e7o

Няколко пъти съм се занимавал с откраднати телефони от мен и моята приятелка, така че не ми обясняваите кое е честно и кое не е. Полицията ще го прибере ще седи една година и после по закон става държавна собственост. Както ми се е случвало с огнестрелно оръжие с  което стрелях по наркомани влезли в мой имот и тръгна да ме напада с 30см отверка, и е стреляно предупредително. Оръжието влезе в полицията и никога не излезе. Наркоманчетата след 24 часа бяха на вън защото са някакви доносници. Затова хора които не са наясно с българската милиция да не се опитват да ми вменяват вина. Да не говорим,че повечето хора нямаше и толкова да направят!

gipsonti

Цитат на: bboyg - 16-09-2014, 16:58:54
Нали ви е ясно че влезе ли в полицията, отива у джоба на някое милиционерско чадо. Направо не знам в каква излюзия живеете. В "най-добрия" случай, ще изгние в някой кашон!
За жалост май си много прав :(

Wizi

Познат купува 5ца на нормална цена, нищо съмнително. Обаждат  се от полицията, че бил краден и е собственост на Ани Салич. Човекът най-културно казва, че ще й го върне разбира се, чуват се с нея, уговарят си среща, а тя нашата идва с кука, хоп ае сега и бонус да преспиш безплатно в районното за 24ч.....

Та, общо взето точно като да казват, че сестра ти била к*рва, а ти после обяснявай, че нямаш сестра.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

petkovladimirov

eraser4e7o го е написал много правилно. Чувал съм за хора, на които са им ги откривали и връщали, но лично при мен не се получи така и познайте с какво ще си остана - с празното чакането...