Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 17:36:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 177
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 125
Total: 125

125 гости, 0 потребители

Честит нов iPhone 6 (Plus) и Apple Watch

Започната от walker007, 10-09-2014, 01:27:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Цитат на: correctline - 11-09-2014, 12:25:56
Сега пак ще се почне - аре на офертата 4.7" за 2200лв...

Вече някъде мернах обява за 6+ -> 3500лв.  :D

Кажи честно?!?!! Гледам че T-mobile ще го пусат contract free за 649$ дано е вярно.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

thebrainless

Имам познат, от 4S насам вкарва телефони в началото на безумни цени и явно прави маса пари, после по цяло лято седи по морето и не е като да не харчи.
Stay hungry. Stay foolish.

stankov.s

Цитат на: Fifata - 11-09-2014, 08:40:33
Аз гледах цените за Мтел. 1100 до 1400 с договор за 6-цата. За 6+ не знам. А 1400 до 1800 без договор. 349$ почва часовника в Щатите. Тук не знам колко ще е :)

Къде ги видя тези цени ? На сайта на Мтел няма такава информация или аз не успях да открия. На Vodafone има записване, без цени.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

thebrainless

Цените в Германия без договор:

iPhone 6 - 16 -  699, 64 - 799, 128 - 899 евро

iPhone 6 Plus - 799, 899, 999 евро
Stay hungry. Stay foolish.

Fifata

iPhone 6 от Мтел без тарифен план: 1599,90лв. + 2 години гаранция.

iPhone 6 от Мтел с тарифен план: от 1100 до 1400лв. + 2 години гаранция.

ВАЖНО: Apple официално представи новия iPhone 6 и iPhone 6 Plus цените на устройствата за америка са както следва:
Цена на iPhone 6 – 16GB 199 долара, 64GB 299 долара и вариантът с най-много памет 128GB ще е на цена 399 долара  - ВСИЧКИ ЦЕНИ СА С ДВУГОДИШЕН ДОГОВОР КЪМ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР!
Цена на iPhone 6 Plus – 16GB 299 долара, 64GB 399 долара и вариантът с най-много памет 128GB ще е на цена 499 долара  - ВСИЧКИ ЦЕНИ СА С ДВУГОДИШЕН ДОГОВОР КЪМ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР!

Копирано от сайт които намерих в Гугъл.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bmas

Малко се изхвърлиха с тези 5.5 инча.. чисто извращение са за мен тези "телефони" ..
Аз се надявах да видя 4.3 и 4.7 инча .. 4.3 направо щеше да ми залепне в ръката ..
Въпреки всичко мога да пробвам 4.7 инча дали ще ми пасне и ако е добре да го отнасям ..
За часовника .. Много по-добре от андроид подобните му, но за мен безсмислен ... и отгоре на всичкото още едно устройство, което да пълни контактите всяка вечер .. Аз изобщо не виждам и смисъл в каквато и да е подобна джаджа в сегашната им функционалност.
Другото, което ми направи впечатление е РАМ-та. Епъл доста сериозно вдигат сами пред себе си летвата всяка година относно графична производителност. Смятам, че до 1 .. 2 години с 1ГБ РАМ доста ще вземат да се тормозят и двете 6-ци.. но да видим..

Все пак има и още една отлична новина покрай излизането на 6-ците... iPhone 5S ще започне да се намира за по 600-650лв. и в свободна и в продажба през операторите ........ да се надяваме :)

Wizi

Цитат на: Adamov - 11-09-2014, 13:06:20
Кажи честно?!?!!

Няма да се пуашиш. Като ми дойдеш на гости ще те заведа да ти покажа на живо едно магазинче у селото ни където iPhone 4 го бяха пуснали за 3500лв още в самото начало и продаваха по 10-15..... НА ДЕН!  ;)

Не виждам причина сега да е по-различно, пък и е по-голям, тоест спокойно можеш да си представиш как си на далавера получавайки нешо по-голямо  ;D
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Adamov

Цитат на: Wizi - 11-09-2014, 20:34:10
Цитат на: Adamov - 11-09-2014, 13:06:20
Кажи честно?!?!!

Като ми дойдеш на гости ....

Щото ние с тебе не спряхме да се виждаме... хехехе.

Ами да. Ще искам да ми покажеш на живо нещо такова. Надявам се утре след като се пуснат приордърите да има добри новини за мен :))
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

houslex

Ето какво казват "специалистите":

http://www.manager.bg/маркетинг/какво-трябва-да-знае-маркетингът-за-новите-устройства-на-apple


Търсенето е определи по-големите дисплеи, а не мисията на apple.

pravdo

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

jell0

Аз за това, че ще продадат маса телефони не се съмнявам. Съмненията са ми за полезността на часовника. Иначе дъщеря ми, която се облизва за iPhone 6 използва един стар 4 или 4s, но без SIM карта - само на WiFi. Гледам, че има поне 5-6 групови чатове, всеки с десетина участници (някои се повтарят). Демек всичките и приятели и познати са с iPhonе, или iPad/iPod.

Apple ще продължава да се чуди какво да си прави парите...

bboyg

Ами да ги влага в създаването на още нови мании, как какво  ;D ;D ;D

bluesky

Добър Ден на Всички Колеги!

Вчера разгледах от сайта на Apple всичко, публикувано около Apple Watch.

В конспект:

Според Мен, (не налагайки мнение), а базирайки се на Стратегията, възприета от Apple по отношение на това, което видях и което внушава Apple относно Apple Watch:

1) Очаквам НОВ ОГРОМЕН УСПЕХ на новото Устройство
(независимо от "дублиращите" се функции с много от iPhone-a)

2) Предричам ТОП ПРОДАЖБИ, ГЛОБАЛНА ИСТЕРИКА, и прочие
(базирана на изключително дълбокото предварително проучване на Човешкия "начин на мислене")

3) Ще последва ТРЕСКАВО ПРЕСЛЕДВАНЕ от страна на другите "играчи" на Дигиталния Пазар

4) ТОВА НОВО (старо) Устройство, ("Стар Трек" и пр.) ще доведе ДО ФУНДАМЕНТАЛНА ПРОМЯНА на СВЕТА много скоро след това.

5) ПРОМЯНАТА ще се разпростре в ДВЕ ПОСОКИ

6) ПОЗИТИВНА ПОСОКА
(живо-спасяващи "сканирания" на индивидуалния "собственник" на Устройството и сигнал към "Бърза Помощ", директна връзка с близките, (родители, деца, приятели, пр.), ориентация, ТОТАЛНО НОВ НАВИК за ИНТЕРАКЦИЯ (sorry, намерете Българския точен еквивалент, ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ) с Околната среда... и пр. и пр.

7) НЕГАТИВНА ПОСОКА
(УСКОРЯВАНЕ на новия НАЧИН ЗА ВОДЕНЕ НА ВОЙНА, "фиксиране" на бойците към управлението на Командването) - Военен Прототип на Apple Watch ще се разпростре МАСОВО, засега достъпен само за Spec Forces)

ТОТАЛЕН КОНТРОЛ над Хората ОЩЕ УТРЕ, не в бъдеще време. Това или ще го УЗАКОНИ напълно, или ще бъде КАТАЛИЗАТОР ЗА РУХВАНЕТО НА ИДЕЯТА окончателно, (позитив?)
Ускоряване на ДИГИТАЛНИЯ ПАСПОРТ, (задължителност - завоалирано "ЧИП"-ване на всеки Индивид
ОКОНЧАТЕЛНО УТВЪРЖДАВАНЕ на ПРОПАСТ между РАЗВИТИ и НЕРАЗВИТИ региони

XXX) Тези тенденции ще ускорят НОВА ЕРА - още утре.

Чакам Вашите коментарии, критики, предвиждания - Темата е пикантен "гъдел" за въображението.

Fantomas ^

Все едно чета "Фондацията" и писмото на Хари Селдън  ;D
iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2015) | 32 GB | AMD Radeon R9 M390 2048 MB
Mac Book Pro 13" | 2.3 GHz Intel core i5 | 250GB SSD | 16GB GB 1333 DDR3 |
iPhone 7plus 128 GB

Пиф

Няма страшно, в матрицата сме. Скоро ще се появи Нео, ще вземе червеното хапче и ще освободи обсебеното ни от джаджи съзнание  ;D