Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 03:46:58

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 131
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 73
Total: 73

73 гости, 0 потребители

Reset на паролата в brokenstones.me

Започната от ppetkov, 09-09-2014, 16:30:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

faire

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

netizen

И при мен има проблем с ресетването на паролата. Поне до момента не съм успял да получа от тях потвърждение, мейла ми е на мой домейн.

Wizi

Вчера резетнах, ползвам gmail към тях, директно дойде в Inbox и всичко приключи в рамките на минутка.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

bboyg

На мен ми е интересно, от къде на къде Mail provider-а ще решава кое къде да слага при положение че не съм му задал аз кое е Spam, кое е Junk и т.н. Сега ако е засечен някой червей, хидра, динозавър, нека да си ги филтрира, ама мейли от определени сайтове да ми филтрира... Ако ще да е сайт за търговия с органи, нека портебителя да решава!

faire

Гуугъл имат доста добър спам филтър. Предпочитам да ми отидат няколко мейла от сайтове в спам, отколкото да бъда заринат, както е в абв например.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Audelais

Може ли и на мен една покана, ако не е много нагло? Мерси предварително!

Simple

Може ли и аз една покана. В другата тема бях писал, но никой не отговори.. ouzunov@gmail.com
Благодаря!

andonov

И при мен при опит за ресет ми дава, че не съществува юзер с такъв мейл. Сигурен съм, че мейла е пвавилен защото винаги съм имал един мейл :). Та да помоля някой за покана на andonov@andarta.bg, освен ако някой не даде съвет за ресет :)

Bluered

като прочетотх тук, май само аз имам "този" проблем:
рисетвам си паролата, всичко минава съвсем нормално (получавам мейл с линка за рисетването и прочее), но след това ми дава, че новата парола е грешна. пробвах няколко пъти с няколко нови пароли. не ми дава да вляза и туй то.
така че ако някой не може да даде съвет, искам да помоля за една покана: boian.i@icloud.com

благодаря предварително
MacBook Pro 2,3 GHz Intel Core i5,
iPhone 3Gs 16GB, iPad Air 32 GB

bucanero

Може ли и една покана за мен  ::)
Благодаря предварително.

veselin.hitrov(at)gmail.com

HQ

Изгонване от бс №1 - лош рейтинг;
изгонване от бс №2 - лош рейтинг;
изгонване от бс №3 - инвайти на хора с лош рейтинг;
изгонване от бс №4 - инвайти на хора с лош рейтинг;
изгонване от бс №5 - НЯМА ДА ИМА!!!
Всеки да се спасява както си знае...

kristi11

Здравейте,
Ако Ви е удобно бихте ли пратили една покана за камъните на:titi_angelov@abv.bg
MacBook Air, iPhone 5, iPhone 5s und zwei Iphone 6 :)

DUDE

Да не отварям нова тема. Някой има ли проблем с влизането в сайта. Аз от два дена не мога. Споделете моля :)
MacPro 4.1@5.1