Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 13:51:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 149
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 130
Total: 132

130 гости, 2 потребители (1 скрит(и))
XoXo

Reset на паролата в brokenstones.me

Започната от ppetkov, 09-09-2014, 16:30:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ppetkov

Привет на всички!

От два дни се опитвам да си ресетна паролата в brokenstones.me. Съобщава ми, че няма такъв регистриран мейл. До затварянето на сайта не съм имал проблем с влизането. Не помня вече какви бяха причините поради които може да бъде изхвърлен потребител. Във всеки случай не е заради сийдване. Има ли някой който да е имал или има подобен проблем? Има ли решение на проблема или трябва да моля за покана?
MacBook Pro (17-inch, Mid 2009)
MAC OS X 10.9.4

iMac 27", Intel Core 2 Duo 3.06 GHz
MAC OS X 10.9.4

dreben

Да имах подобен проблем, но грешката беше в мен. Бях дал грешен мейл. След това всичко си е ОК.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

bboyg

Аз също след последното възкръсване на сайта не мога да вляза, както и не получавам мейл за Reset на паролата...  :-\

Petar Jamby

Reset без проблем, въпреки че е-мейла ми е на гмайл.
Само трябваше да си изровя писмото им от спам папката
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

ppetkov

Ще ви бъда благодарен ако някой изпрати покана на този мейл: pbpetkov@ymail.com
MacBook Pro (17-inch, Mid 2009)
MAC OS X 10.9.4

iMac 27", Intel Core 2 Duo 3.06 GHz
MAC OS X 10.9.4

4an

Първо, имейлът трябва да е този, с който фигурирате в профила си в brokenstones.

Второ, някои сървъри като gmail директно запращат отговора в папка spam.

Трето, потвърждението на новата парола трябва да стане в рамките на един час от получаването на имейла.

Успех!

bboyg

Само за пояснение, за gmail акаунтите отива в папка Junk(или поне аз там го открих) на мейл клиента на iOS. А иначе за 1-ния час, така е.

angelvn

За съжаление и аз ще имам нужда от нова покана. Акаунта ми там беше с мейл към към mail.bg, който за мое не голямо учудване не мога да достъпя (а от mail.bg ми искат ЕГН и тел. номер за да ми пратят ресет на паролата; която информация не възнамерявам да им предоставя).

Та...ако някой има покани в излишък и добро сърце -> webtrailbg (маймуна) gmail.com
UI designer and developer

ppetkov

Регистрацията беше в мейл на Yahoo. По-късно мисля, че я смених. Вече непомня къде, а и нищо не е останало в другите мейл акаунти. Налага се да правя нова регистрация.
MacBook Pro (17-inch, Mid 2009)
MAC OS X 10.9.4

iMac 27", Intel Core 2 Duo 3.06 GHz
MAC OS X 10.9.4

nebesniq

Какво му е специалното на счупените камъни?

faire

Торенти за излекуван мак софтуер и други благинки.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

nebesniq

Трудно ли е много човек да се сдобие с покана?
Никога не съм имал, не че не обичам да си плащам за софтуера, но поне докато се науча да си изкарвам прехраната с него да е излекуван, че с демата за по 30дни..., малко трудно мога да се науча да правя филми и прочее.
Че инсталирах си от долината на пиратите един Final Cut, но ми излезе в апстора ъпдейт за Angry Birds та след търсене в гугъл се оказа че тази версия на Final Cut е детектната от с-мата и ми прецаква ъпдейтите на мак ос-а, та трябваше да я махна и да ресетна апсор-а
С програмите от броукенстоунс дали има такива проблеми?
Каква е разликата между софтуера качен в TPB и BrokenStones?

angelvn

@небесния - повечето неща в brokenstones са сравнително надеждни. Администраторите на сайта вземат бързо мерски при оплаквания от потребители, като мерките не се ограничават само в изтриване на торента. ;)

Според мен това е най-добрия торент тракър за mac.
Имай в предвид, че за да му ползваш услугите, трябва и да даваш (разбирай - сийдваш). :)
UI designer and developer

nebesniq

Особено в замунда се сцепвам да сийдвам човек, има торенти които от месеци са с по 2-3 сийдъра и ги държа нон-стоп на една стара машина която е 24/7 вкл. само за сийване.
Преди време работех като оператор в инт. клуб и сийдвах много, след като направих обаче 12тера ъплоад админите от прекрасната ни замунда решиха че са фейс и ми блокираха профила..., сега съм с нов.
Добре, а как да се сдобия с покана за там?

nebesniq

Фейк* , фалшиви** - ах тез чуждици.