Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 11:27:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 139
Total: 140

139 гости, 1 потребител
forka2k

Online плащане

Започната от AlexBorissov, 02-09-2014, 17:06:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

AlexBorissov

Здравейте! Вчера ми се наложи да си платя сметката за тока (към EVN) онлайн и след като си вляза в акаунта и тръгвам да давам плащане, където да ми излязат данните за кредитна/дебитна карта и т.н. ми дава error Safari can't open page и т.н. Някой имал ли е подобен проблем и как се решава? Взех друг лаптоп и чрез него всичко си беше ок.

bboyg

Пробва ли с друг браузър? Firefox, Chrome :)

AStratev

Аз имам същия проблем с отварянето на online банкирането ми в Булбанк (да не се счита за реклама, моля!).
Не съм пробвал с друг браузър, но честно казано и не искам. През виртуална машина и/или друг компютър телефон се отваря нормално.

Сходно (ако не и идентично) положение е, защото ползвам същата тема.


arnold

Колкото и неприятно да звучи  - всички БЪЛГАРСКИ системи за онлайн плащане имат проблеми със Сафари...
Аз съм пробвал 3-4 разли4ни и никъде не става.
Real Mac mini

AlexBorissov

При мен се получава същото :)

Какъв е извода при банкиране да не се използва Сафари? С Хром/Фаярфокс става ли?

arnold

С файърфокс най-добре, но все пак е време Бг програмистите да научат и за мак като платформа:)
Real Mac mini

bboyg

Колеги, и на Първа Инвестиционна Банка и на Експресбанк НЯМАМ проблеми с онлайн системата им за плащане на битови сметки, както и за трансфер на пари по сметки... Няма да е от БГ програмистите, а от нископлатените такива :)

bmas

До ден днешен имам проблем с онлайн банкирането в ДСК и Сафари, че и тема съм пускал дори тук :)
Просто няма вариант, как ли не го мъчих и в ДСК питах, там не знаят изобщо за какво става въпрос .. Мак .. Сафари ..
В крайна сметка с Хрим или Файърфокс нещата се получават.., така че който иска онлайн банкиране в България... явно трябва е има минимум два браузъра на операционната си система :)
Иначе и аз се присъединявам към мнението, че случващото се е повече от абсурдно. За толкова много години да не можеш да си пригодиш системата към един браузър не е лесна работа. Може пък и Сафари-то да е "трудно за разбиране"  ;D

AStratev

Интересното е, че от iPhone-a ми се получава (пак през Safari).. Ама майната му.. :)

shaman

Цитат на: AStratev - 03-09-2014, 15:46:35
Интересното е, че от iPhone-a ми се получава (пак през Safari).. Ама майната му.. :)

Проблема (поне при Алианц) е, че като видят Сафари веднага правят заключение, че ползваш iPhone :(

arnold

Малко встрани от темата, но в Еконт са големи фенове на Епъл и всичко върви перфектно, даже са оборудвани повечето с iPad-i и имат собствено приложение за работа...
Real Mac mini