Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 21:24:53

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 90
Total: 90

90 гости, 0 потребители

Когато професионалистите започнат...

Започната от shaman, 20-01-2007, 16:30:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

shekito

Супер е.А на който му е трудно да чете да ползва копченцето с ябълката и + за да си увеличи..какво толкова..Най ми харесва бялата ябълка-индикатор за нови мнения и теми..уникално..Поздравления
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

space ace

Цитат на: "shekito"Супер е.А на който му е трудно да чете да ползва копченцето с ябълката и + за да си увеличи..какво толкова..Най ми харесва бялата ябълка-индикатор за нови мнения и теми..уникално..Поздравления

или ctrl+option+command+8 ;)
macbook

shekito

Цитат на: "space ace"

или ctrl+option+command+8 ;)

Е много ми е дълго това сега :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

implant

за да няма недоволни юзери, има стил на борда... клик и чейндж!
предлагам да не започваме темата за ползваемост, юзабилити, дизайн.. и тн.

за всекиго по нещо.

Лично на мен ми е идеален... късно вечер не ми свети като луминсцентна лампа буука, както е със субсилвъра!
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

geni

Цитат на: "implant"за да няма недоволни юзери, има стил на борда... клик и чейндж!

клик, чейндж... и:

phpBB : Critical Error

Could not open Helius template config file

DEBUG MODE

Line : 361
File : functions.php

komrade

новата тема за форума кефи...!
единствения кусур според мен е че идва твърде тясна, особено ако увелича текста малко...

anefi_90

супер е новия облик  :D  и не забелязвам никакви проблеми с четимоста  :roll:

implant

geni, subsilver-a работи...поне при мен.
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

eek

проблемът е, че когато темата, която си избрал, не работи всяка страница от форума дава тази грешка и трябва да се регистрираш отново, за да пишеш :)

Armaggideon

Цитат на: "space ace"
Цитат на: "shekito"Супер е.А на който му е трудно да чете да ползва копченцето с ябълката и + за да си увеличи..какво толкова..Най ми харесва бялата ябълка-индикатор за нови мнения и теми..уникално..Поздравления

или ctrl+option+command+8 ;)

Ха ха :D  Тоя шорткът го знам отдавна, но това не пречи да изненадва много хора.

Колкото до ширината — на мен ми се вижда добре на 24 инча :wink: Не ползвам браузъра Full Screen, но така като гледам, на повече от 800 пиксела ширина, не се налага да скролваш хоризонтално, което според мен е напълно стандартно.

Единствената ми забележка би била при писането на мнения — направете текстовия курсор бял, защото така както е черен, малко трудно се вижда на черен фон :wink:

maculas

Цитат
...направете текстовия курсор бял, защото така както е черен, малко трудно се вижда на черен фон :wink:

И мен това много ме дразни, криво ми е да не си виждам курсора!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

implant

MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

implant

Цитат на: "eek"проблемът е, че когато темата, която си избрал, не работи всяка страница от форума дава тази грешка и трябва да се регистрираш отново, за да пишеш :)

няма такъв проблем при мен.
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

nickit

Цитат на: "implant"
Цитат на: "eek"проблемът е, че когато темата, която си избрал, не работи всяка страница от форума дава тази грешка и трябва да се регистрираш отново, за да пишеш :)

няма такъв проблем при мен.

странно. оправи се сега :)

nubizus

Импланта не си прав душа, евала че си направил усилия ма още малко си трябва, нали не мислиш че се заяждам ей така . Харесва ми да е тъмно и наистина още малко тънинг в цсса ще го направи идеално. Изсветли буквите и ги дигни и никой няма да се обади. А тва "дай да не говорим за дизайн и ползваемост" хич не ти отива на про статута. Ма то тва си е явно до човек. Нали не мислиш че падаме от марс все пак некой хора с веб десигн си вадиме ляба не от една година.