Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 12:18:26

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 161
Total: 162

161 гости, 1 потребител
Lukcho

Когато професионалистите започнат...

Започната от shaman, 20-01-2007, 16:30:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

jell0

С българския наистина има проблем. Кредор не работи - не знам защо. В момента пиша от работата си от Windows с Explorer. Българска клавиатура нямам. Текстът на български го написах използвайки друг форум, където Кредор работи.

iLili

abv.bg поща върши същата работа - превежда от латиница на кирилица.
...и работи в момента
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

phile

dam, mnogo dobra ideia za podpisa... opredeleno shte go napravia kato se pribera ot kqshti da moje da e pone tova na kiriliza .... Inache probvah i kredora se probvah da polzvam po edno vreme ama toi ot meseci ne bachka :( .... i za da go polzvash triabva da idesh de fakto na site-a im :((( ...

p.s. btw, spoko za propuskaneto na "h" :)))) .... sviknal sqm :))
If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(

iLili

MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

phile

Така по-добре ли е?


@iLili, мерси за инфото. Ще го имам в предвид. :)
If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(

iLili

MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

shaman

Едно от нещата, които най-мразя е да модерирам..
Моля, не ме карайте да го правя ;-)

Закачки - на лични...

iLili

Съжалявам! Мислех, че правя услуга. Твърде стара съм, за да се закачам с деца.
Вече ще избягвам да пиша в този форум.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

shaman

Цитат на: "iLili"Съжалявам! Мислех, че правя услуга. Твърде стара съм, за да се закачам с деца.
Вече ще избягвам да пиша в този форум.

Хехе... Не говоря за теб...
Въпреки, че... я да погледна ;-) нали знаеш - гузен негонен бяга...

Майтапче. ;-)

Става въпрос за 2 мнения, които изтрих, защото не бяха за тук.

phile

If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(

iLili

Поста ти беше веднага след моя, какво друго да си помисля? За нищо не съм гузна. За първи път се опитах да помогна и аз на някого и написах, че ще бъде удоволствие за мен да чета постове на кирилица - къде тук виждаш основание за гузна съвест? Просто ми беше обидно и не исках останалите участници тук да си мислят, че съм направила нещо нередно.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

shaman

Съжалявам много.. моя грешка

Поста ми беше точно под този, който изтрих.

Иначе това за гузен негонен бяга - явно нескопосан опит от моя страна за шега...

phile

hey hey i dvamata :)))) .... iLili, ne se pritesniavai, koito e prochel temata vijda che biaha otpraveni kqm men i paolo_...  (chiito post ne viiah vsqshtnost).... A i internet e tova vse pak :) , ne go vzimai prekaleno na seriozno :)
If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(

XXwolf

Цитат на: "phile"хей хей и двамата ))) .... iLili, не се притеснявай, който е прочел темата вижда че бяха отправени кям мен и паоло_... (чийто пост не виях всящност).... А и интернет е това все пак  , не го взимай прекалено на сериозно

tova e posta na Phile na kirilica preveden ot sayta koyto poso4i iLili ;)
opps, may az ne6to sam obarkal :P :twisted:

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Брей, неможе да бъде... да се намери един човек, който не ми бърка артистичния ми псевдоним... т.е. италиянското име Паоло, с испанското Пабло. XXwolf, поздравявам те за т'ва усилие! Хе-хе-хе, благодаря  :lol:
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?