Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 21:58:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 177
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 127
Total: 127

127 гости, 0 потребители

iPhone 3G $199

Започната от XXwolf, 09-06-2008, 21:49:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hackera777

Цитат на: "Wizi"а) Ти си клиничен случай. Мисля вече разби всякакви съмнения!

б) Ти си някой доктор на нАуките, който подлага интернет обществото на тестове от различно естество включително издържливост на нервната система, поведение на личността и характера. Всичко това чрез високо технологични методи достигащи до ума на всички ни чрез твоите писания.

... едно е ясно: всякаква съпротива от наша страна е безсмислена. Ти нямаш сърце! Ти не знаеш какво е болка!

Аз се предавам. Сринах се морално. Пропаднах като личност! Не мога повече. Някой да дойде да ме лиши от мъките ми и да ми тегли шнура... на LAN кабела.

//моля да бъда извинен за количеството спам, но просто не успях. Този път беше в пъти по-силно от мен. Съжалявам!


:lol:  :lol:  :lol: Тва с шнура беше яко
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

maxx

Абе Уизи, що му пишеш на човека, като той изобщо няма да го прочете?  :D  :D  :D

Ще се върне след някоя и друга седмица да попита още ли е 199$ телефона или да каже, че вече се продава в щатите за 199$ и защо тука е 1ххх лева.
Think positive!

fpyyh

аз споделих, че според мен е психологически експеримент, а не истинска личност. или опит за създаване на досадно ai.

Mar7in

Незнам, но тази пластмаса на задния панел, малко ме смущава..гледах снимки на телефона при 1 седмица експлатация...доста драскотини има отзад  :( Също така, хората споделят, че новият имал по-малко обхват (ниво на сигнала) в идентични условия. :? Май хората със старите е по-добре да си ги оставят, а ние бъдещите ползватели на iPhone да се насочим към Classic версията :)

lovemygf

Цитат на: "Mar7in"Незнам, но тази пластмаса на задния панел, малко ме смущава..гледах снимки на телефона при 1 седмица експлатация...доста драскотини има отзад  :( Също така, хората споделят, че новият имал по-малко обхват (ниво на сигнала) в идентични условия. :? Май хората със старите е по-добре да си ги оставят, а ние бъдещите ползватели на iPhone да се насочим към Classic версията :)
Е вие сте богати и стар и с нов никои не иска да ми каже до колко пари падна стария и новия в бг имам предвид от онлаин магазин или там от където го купувате :) хакера брат ми няма ли да спреш да ми се сърдиш  и да ми пишеш пак аз така и не разбрах защо си ми сърдит брат ми а ?
Харда може да ти го подаря само ми пиши плс. За мене наи добрия телефон е ифон :) класик не че съм имал стар или нов просто съм виждал стария само.
Sony nex 5+64gb kingston sdxc class 10!,iPad 3g 64gb ios 4.2.1,mac book pro 15" late 2009 intel core 2 duo 3.06ghz,nvidia 9400+9600gt,SSD INTEL GENERATION 2 160GB 250MB/S READ , 100MB/S WRITE SPEED,,4gb ddr 3. 7 hours battery life ,Iphone 4  32gb  fu 4.1,magic mouse,ibm t61....ipad 2 soon :)

Mar7in

Старият вече се продава между 740 и 800 лв за 8 GB. Пишат, че дават и 24 месеца гаранция.

maxx

ЦитатБразилска компания първа разкодира iPhone 3G

21 Юли 2008, 14:36
Източник: Expert.bg

Бразилска компания успя за пръв път да разкодира смартфона от ново поколение iPhone 3G на Apple. Стана известно, че инженерите от интернет-фирмата DesbloqueioBr са успели да се справят с изходните кодировки, чрез които iPhone 3G може да работи с мобилен оператор, който да спазва договора, слючен помежду им. Така бразилските хакери станаха първите, които успяха да разблокират новия iPhone и да направят възможно използването му в GSM-мрежата по целия свят. Благодарение на информацията, с която разполагали, те създали специална програма-фантом за SIM-картите на iPhone, която "лъже" телефона да приеме и да използва произволен софтуер на съществуващ мобилен оператор.Миналия петък в САЩ и още 21 страни по света започнаха продажбите на новия смартфон на компанията Apple. За първите три дни от пускането му били продадени един милион такива апарати.

От тук: http://it.dir.bg/2008/07/21/news3216819.html
Think positive!

varnenche

Верни или не, но последно време се пускат много слухове за предстоящо излизане на "по-малка" версия на iPhonе, или така нареченият iPhone Nano. Независимо от достоверността преведох един комикс по случая.

Разни джаджи http://www.novajaja.com/

varnenche

Защо, според вас, синхронизацията на iPhone 2.0 се бави толкова много???
Отговора е

Разни джаджи http://www.novajaja.com/

gigabytes

Хах да 2.0 верно си като на снимката 2.0.2 + iTunes 8.0 e поне 40% по бърз синка и 20-5% backup (rofl) :)
PowerPc G4 Dual 1.25Ghz 4x512 DDR Hitachi 160 HDD Radeon 9600/128 Pro + Ext. Mercury Owc 320 HDD via FireWire 400.SuperDrive & Apple Cinema Display 23 HD.