Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 09:47:49

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 125
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 110
Total: 111

110 гости, 1 потребител
XoXo

OS X 10.10 Yosemite - бета впечатления

Започната от elpatseto, 03-06-2014, 11:22:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

@ManyG: при мен лично го няма. единствения бъг, който пък има при мене е, че има сайтове, които Сафари не иска да ми ги зарежда. Пускам Хром и няма проблем. Връщам се на Сафари и почвам 1..2..3..4..10 рифреша и чак тогава.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

Adamov

Цитат на: thebrainless - 20-10-2014, 10:12:29
Как си оправил Viber?

Триеш този, който имаш в момента и сваляш от страницата им нов :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

DimitarZ

Преди да кача Yosemite бих искал да ви питам след инсталация имате ли проблеми с офис пакет на бозата?
MacBook Air 2013
iPhone XS

ponski

Не, какъв проблем да има с него? Аз съм с Office 2011 14.4.5 (140003) и не съм имал проблем до момента вече няколко дни.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

DimitarZ

MacBook Air 2013
iPhone XS

bboyg

Като вкарахте темата, нчкой знае ли от къде да сваля ЧИСТ retail офис пакет без да е пачван. Имам 1-2 лиценза, но не можах да намеря пакет дето да не е пачнат. И още нещо - някой има ли като мен проблем с логването в FaceTime, или iMessage?

Adamov

Цитат на: bboyg - 20-10-2014, 16:39:43
Като вкарахте темата, нчкой знае ли от къде да сваля ЧИСТ retail офис пакет без да е пачван. Имам 1-2 лиценза, но не можах да намеря пакет дето да не е пачнат. И още нещо - някой има ли като мен проблем с логването в FaceTime, или iMessage?

iMessages и FaceTime се логват без проблем при мен. А относно офис пакета, няма ли го някъде от страницата на Майкрософт да се свали? И в последствие да си го лицензираш?!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

ponski

Цитат на: bboyg - 20-10-2014, 16:39:43
Като вкарахте темата, нчкой знае ли от къде да сваля ЧИСТ retail офис пакет без да е пачван. Имам 1-2 лиценза, но не можах да намеря пакет дето да не е пачнат. ...

Пробвай с този сайт.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

picklenose

Пичове всички обсъждате софт-а, но дайте ноу хау как да ъпдейтна и аз с моя хакинтош - на 10.8.5 съм в момента и от сайта на tonymacx86 multibeastovete не ми тръгват. Как да постъпя ?

* като изключим да сикупя истински МАК :)

faire

Не е тук мястото.. Има си отделен раздел от форума за хаки.

Аз лично съм възхитен от новата ОС. Всичко ми харесва, не съм срещнал досега особени бъгове. Като цяло е доста доста по-добре от Маверикс като се появи. Новите опции като handoff, бърз хотспот, batch rename, notification center-a... са супер! Дизайнът също ми харесва, като единствено само папките са ми леко "candy-colour".
Доста удобно е и това, че в мейл показва колко максимум МБ файлове можеш да пратиш. За съжаление не ми се получи изпращането на един psd файл през icloud акаунта. Чаках го няколко часа и накрая каза, че бил много голям (120 mb)...

пс. някой пита на предишната стр. - и при мен го има бъга под папката downloads в док-а. И след рестарт си стои.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

А вие дето имате бъга, чист инстал или ъпгрейд от Маверикс?
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

akademika

Винаги правя ъпдейт и никога не съм имал проблеми(освен с бета версии ,което си е нормално)
Относно Вайбър -не съм имал проблеми и не ми се е налагало да го преинсталирам.
Но при мен не работят смс-сите и това е .Всичко съм направил както трябва ,но не ще. Само imessage бачка,но то си е така и от предишните версии.Също така не мога да пейрна айфона към мака,но това не е болка за умиране.
Да питам: ползвам тайм капсула за бакъп ,но искам да направя чист инстал ,тъй като съм с 128гб място и независимо какво правя имам не повече от 10 гиги свободни.Каква беше процедурата ако искам да бакъпна само определени приложения и настройки ,документи и прочие.Целта е да си освободя място на харда,защото винаги в "OTHER" имам едни 50-60гб ,които са ми заети ,а идея нямам откъде са (опитаха се да ми го обяснят в един друг форум,но не мога да го схвана:))
MacBook Air 13" i5 Dual-core 1.8GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 4000
iPhone 5 16GB

ProstoAZ

Що касае смс-ите, ори мен не ставаха след последния ъпдейт, снощи, както се мотах на мака в аймесиджа и изведнъж ме попита: съгласен ли съм да ползвам и смс-и и ми изкара код за въвеждане от телефона. Въведох го и сега пращам и от мака смс-и


Sent from my iPhone using Tapatalk
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

TTTT31

И при мен така се получи и всичко си работи на-6 ! И смс-и и приемане и провеждане на разговори през иМАС-а !  Много съм доволен от Yosemite :-)  С финалната версия съм и си поиграх с чиста инсталация.
iMAC 13.1- 21.5" Late 2012/ 4-core- i5 -2,7 GHz/8GB RAM 1600/1 TB HDD/NVIDIA  Ge Force GT-650 M- 512 MB/ MAC OSX Yosemite 10.10.3 /
iPhone 6 plus