Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 14:22:51

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 134
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 105
Total: 105

105 гости, 0 потребители

Belkin WeMo Иновация в продуктите.

Започната от Fifata, 21-05-2014, 09:37:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Fifata

Здравейте колеги. Тази сутрин полузчих интересен ймейл от белкин в който ми съобщават за техните нови иновативни WeMo продукти. Аз до сега съм ползвал само ключа за контакт, но съм много доволен от него, но сега като разгледах какво ще пуснат на пазара и направо се замислям на къде ли отива тоя свят...  :)

Ето линк към сайта на белкин където може да видите за какво иде реч. http://www.belkin.com/wemo%2Dcollision/

Машина за готвене... С вградено Wi-fi... И можеш да я контролираш и на наблюдаваш през ифона си стига да имаш интернет от всяка точка на света... Както и кафе машина...

Примерно тези контролерите за тока и вода, който отчитат както минава през тях и колко е изразходено е ок, поне според мен е доста удобно.

Дайте ваши мнения дали си заслужават тези неща или?
Дали един ден в близкото бъдеще няма да са ни задължителни, дори и в най - обикновен дом ?
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

HQ


V


bboyg

Това дето измерва консумираната енергия в България НИТО ВЕДНЪЖ няма да покаже стойности равни на толкова прецизно калиброваните, пломбирани и НЕ подлежащи на манипулация електромери!  8) 8) 8)