Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-03-2024, 10:06:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 834
  • Latest: Sofidrult
Stats
  • Общ брой публикации: 82 627
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 193
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 127
Total: 128

127 гости, 1 потребител
trifon81

iPhone 5 vs Galaxy S3

Започната от iPhonecheto, 15-11-2012, 19:48:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bluesky


Becko

Баси дискусията по супер елементарна тема хахахахаха :)

iPhone е ОК, но защо изобщо съществуват други смартфони нямам идея ...

brad pit

Цитат на: Becko - 27-12-2012, 16:49:44
Баси дискусията по супер елементарна тема хахахахаха :)

iPhone е ОК, но защо изобщо съществуват други смартфони нямам идея ...

Мъдро заключение!

iPeichiny

Цитат на: Becko - 27-12-2012, 16:49:44
Баси дискусията по супер елементарна тема хахахахаха :)

iPhone е ОК, но защо изобщо съществуват други смартфони нямам идея ...
Защото има много незнаещи....
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

satanatos

Малко е стара темичката и не знам дали ОП-а е избрал на 100%. Включвам се само да споделя може би най-големия бонус от това да имаш iPhone. И на мен ми се наложи гаранционна смяна на апарата и беше заменен с нов такъв. Това си е и политиката на Ейпъл. А да видим Гнусмас как ще те прекарат с ремонти...

+1 за iPhone5 !
"We can't solve our problems with the same level of thinking that created them"

bluesky

Добър Вечер на Всички!

@satanatos
Добре дошъл във Форума!

"...Гнусмас..." -  ;D ;D ;D - добре казано, смешно... ;D

"...Ейпъл..." - обаче и това е весело...  ;D

(имай впредвид, някои от ортодоксалните Ябълковци може и да не заспят спокойно). Те биха предпочели:

"...Епъл..." (според тях), защото идва от "...apple |ˈapəl|..."

(Нищо лично, и никой не е "застрахован" обаче - на Мен например "понякога" ми засича Shift Key... take care) ;D

Dortox

Здравейте!

Така като гледам май този въпрос тръгва да се взема лично от някои потребители. Значи искам да си изкажа мнението относно С3 и софтуера му. За мен телефона си е добър. Имал съм възможността да работя с него и в този интервал от време, с които прекарах с телефона, той се справи отлично за сърфиране, игри и видео. Относно софтуера и за това забавяне, за което говорите, не е от ОС Андроид, а от самите производители на телефона в този случай  Samsung. Причината е там, че Samsung добавят съвсем нова визия на ОС(widgets, live wallpaper и т.н.) и заедно с това потребителя допълнително натоварва ОС, и става една каша... За това ако искате чист и бърз Андроид си вземете серията "Nexus".


Не искам да ме разбирате погрешно, аз съм огромен фен на Apple и техните продукти. В нас имам IMac, IPod и IPhone 4, и за нищо не бих ги заменил, но просто исках да кажа, че и Андроид не е толкова лош, колкото го изкарвате.

iPhonecheto

Така...Благодаря на всички, които взеха участие в темата и ми помогнаха да направя своя избор. Само че ми излязоха допълнителни неотложни харчове и ми се наложи леко да отложа покупката, обаче вече реших какво да взема и това е айфона. Разходих се по София и открих айфон 5 и направо останах очарован от него, от начина, по който работи всичко в телефона. Сега съм в процес на възстановяване на парите, които похарчих и след това си вземам айфон 5...
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

bluesky

Анекдот:

Най-обсъжданият въпрос, който стоял пред Потребителите на "Андроид" Система била:

" - Защо няма да си купя iPhone!"