Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

18-04-2024, 03:27:22

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 854
  • Latest: yngacalt
Stats
  • Общ брой публикации: 82 656
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 74
Total: 74

74 гости, 0 потребители

App се отворя сам през нощта?

Започната от iNtaCt, 17-02-2013, 13:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iNtaCt

Здравейте, тази нощ както си спяхме в къщи, ми тръгна сама Where is my water? app без да има никой до телефона. Имате ли идея какво може да го предизвика това чудо, защото тръгна съв звук до дупка и направо ни изкара акъла? Мерси

faire

Духове? :D Това е единственото логично обяснение..
Няма как приложение да се пусне само без намеса на потребител, пък камо ли и да пропусне локскрийн-а..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

fractal40

Устройството джейлнато ли е?

iNtaCt

Нямам лок скрийн и да джейлнат е iphone-a.

Becko

Защо си джейвате телефоните ?

iNtaCt

Аз лично заради лок скрийна и барела. Само това ползвам, аз апп-овете съм си ги купил.

Becko

Сам да си руутваш телефона със софт от незнайно къде и после да си мислиш, че си секюър ... самата идея е абсурдна. Помисли си дали си струва риска. Иначе за първи път чувам апп да се пуска сам :)

Хората харесват джейла без да си дават сметка, че ако няма джейл е най-добре за всички, които искат нормално секюрити.

Всичко лично се намира в телефоните ни и мисълта, че дори да си го локнеш всеки дебил може да го руутне за 1 мин. е доста дразнеща.

insomnium

Наистина е върхът на тъпотията сам да си хакнеш продукт на Епъл. Пълна излагация на на тоя отгоре...


Sent from my iPhone using Tapatalk

insomnium

Цитат на: iNtaCt - 17-02-2013, 17:08:12
Нямам лок скрийн и да джейлнат е iphone-a.
Ти явно не си с всичкия си пич!


Sent from my iPhone using Tapatalk

iNtaCt

Не че ми се занимава с теб, но темата е на 5 години+ и недей много се прави на хитър, защото съм имал повече Айфони от колкото ти годинки!

insomnium

Цитат на: iNtaCt - 07-09-2018, 22:54:53
Не че ми се занимава с теб, но темата е на 5 години+ и недей много се прави на хитър, защото съм имал повече Айфони от колкото ти годинки!
Клепчо, на44 г съм и си нямаш и на идея кой съм, за да ми се правиш на отворен... Мога да те купя барбар с айфоните ти. Така, че си трай...


Sent from my iPhone using Tapatalk

bboyg

Вълов, приятелю тук сме да си помагаме и да споделяме радостта от си "ябълките"... Както и да ги пооплюваме малко като започнат да се излагат :) Тук има хора които ползват Apple продукти от времето когато всичко имаше чар и уникалност... От времето когато ги ползваха основно ценители и професионалисти. Не че няма да си ги ползваме до дупка ама... някакси вече не е същото :)

insomnium

Така е! Напълно си прав!


Sent from my iPhone using Tapatalk