Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 15:56:01

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 81
Total: 82

81 гости, 1 потребител
veskop

Keynote за Windows?

Започната от jokomoro, 10-10-2012, 18:44:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

jokomoro

Трябва да направя няколкото презентации на Apple Keynote. Вариантите от начало бяха няколко. Направих презентацията на Powerpoint после я конвертирах с някакъв онлайн конвертор но естетвено като отидох да презентирам всичко беше мазало. Търся софтуер който да може да сейва в ейпълски формат но без успех. С много мъки подкарах Леопард на виртуална машина но като тръгна да работя все нещо се крашва, пробвах и с Lion но пак същото. От две седмици се мъча да инсталирам Хакинтош на Acer Aspire 7738g но без успех. Единственото ми свободно време е след работа по 2 часа и вече цял месец не мога да си подкарам Mac на лаптопа.
Основното питане ми е има ли софтуер за Win който да прави keynote презентации, а вторият въпрос е някой със същата машина какво използва?
Машината е:
CPU: Quad Core Q9000, Nvidia GT130M

HQ

vmware поддържа пълен набор от мак ос х версии (не знам при уиндоуската версия как е) .
Можеш да изтеглиш от пиратбей имидж на виртуална машина с мак ос . Не вярвам да крашва освен ако не си инсталирал хакинтош дистро на виртуална.

jokomoro

#2
Инсталирах виртуална машина с VMware image тръгна машината на 1024x768, инсталирах IWork но като пусна KeyNote и тръгна да слагам текст или каквото и да е друго нищо не се случва, екрана на програмата стои бял...някакви идеи? Възможно ли е KeyNote да използва някакви ресурси които виртуалната машина не може да предостави?
Става въпрос за Mac OS X Lion 10.7.3 и IWork '09