Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 19:26:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 103
Total: 103

103 гости, 0 потребители

Поправка на изгоряло дъно

Започната от JIM, 26-01-2012, 15:06:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

HQ

Не търси! То да не е руски телевизор,няма схеми при капиталистите.

Stankov

Аз намерих, но за MBP 13" Mid 2010 - прясна, прясна от преди 1 ден беше качена, но за съжеление е доста далеч от това което ми трябва.... все пак я запазих защото не се знае кога какво ще потрябва...
Намерих и няколко стари линка в macrumors za A1181, но съдържанието е изтрито.... което е нормално за толкова време

Искаше ми са да проверя и в broken stones но не съм влизал там от доста време и профила ми е изтрит...
Ще се радвам ако някой може да ми пусне покана за там  на ivan_stankov@email.bg

Stankov

Цитат на: HQ - 04-04-2014, 11:50:02
Не търси! То да не е руски телевизор,няма схеми при капиталистите.

мисълта ми беше, ако някой е попаднал на схема за дъното на А1181, било то случайно или не и си я е свалил, както аз направих с тази на А1278, може и да извади заек от шапката и да ми услужи... :)

Stankov

Вече притежавам схема за дъното на Macbook А1181, както и на останалите компоненти на посочения модел, ако на някой му трябва мога да му я шерна...
Пишете ми на лични...
;)

granadav6

ремонт на всички модели Macbook :
www.rmaniaservice.com

Наше филмче на смяна на графичен чип :
http://www.youtube.com/watch?v=vGfKKL6-QGU

HQ

Съобщение за притежателите на преносими компютри с повреден чип/дъно :
В офиса ни ще разполагаме с пистолет с топъл въздух през следващите 3-4 седмици така че предлагаме услуга "печене на дъно" експериментално,без гаранция и безплатно. Обмисляме закупуване на такава техника ако експеримента се окаже успешен. Желателно е да сте от Варна за да можете да дойдете на място.

faire

Това е само временно решение, може да свърши работа за седмица или максимум няколко месеца..
М/у другото носил съм макбук про 15" 2011 на горния сервиз (retro pc mania) и ми смениха видео картата за нормални пари, всичко беше точно с гаранция 3 м. За съжаление година по-късно на новия собственик на лаптопа му изгоря дъното. Просто тия 2011' машини са много калпави в това отношение и е въпрос на време кога ще замине. CC искат за ново дъно ~1200 лв.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Кувар

Цитат на: granadav6 - 12-06-2014, 17:56:57
ремонт на всички модели Macbook :
www.rmaniaservice.com

Наше филмче на смяна на графичен чип :
http://www.youtube.com/watch?v=vGfKKL6-QGU
Имах проблем с мака и бях във вашият офис такива кисели хора не бях виждал. груби без грам уважение и естествено не оставих  мака. жалко.
Цитат на: faire - 22-12-2014, 00:14:29
Това е само временно решение, може да свърши работа за седмица или максимум няколко месеца..
М/у другото носил съм макбук про 15" 2011 на горния сервиз (retro pc mania) и ми смениха видео картата за нормални пари, всичко беше точно с гаранция 3 м. За съжаление година по-късно на новия собственик на лаптопа му изгоря дъното. Просто тия 2011' машини са много калпави в това отношение и е въпрос на време кога ще замине. CC искат за ново дъно ~1200 лв.
macpro 15".mac os x 10.9.5/2.66ghz intel core 2 duo/8gb. 1067 mhz ddr3. iphone 6-64gb

Кувар

Цитат на: granadav6 - 12-06-2014, 17:56:57
ремонт на всички модели Macbook :
www.rmaniaservice.com

Наше филмче на смяна на графичен чип :
http://www.youtube.com/watch?v=vGfKKL6-QGU
Много лошо отношение имате към клиентите си особено тоя дребният майстор  толкоз кисел  че не оставих компа и така загуби 100 лева.
macpro 15".mac os x 10.9.5/2.66ghz intel core 2 duo/8gb. 1067 mhz ddr3. iphone 6-64gb