Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 07:57:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 645
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 174
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 159
Total: 159

159 гости, 0 потребители

Поправка на изгоряло дъно

Започната от JIM, 26-01-2012, 15:06:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

JIM

Колеги край с фурните и печенето ;D
Имам човек който  поправя дъна включително и епълски!!
Дори дава и гаранция!
Ако някой има проблем- на ЛС!!

Нека в епъл магазините си искат по 1500лв за ново >:(



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

jicata

Евала! Супер, че има такива хора!
В магазини като Соларис и Краш, които внасят читави (а често и неупотребявани) машини, ми казаха, че не внасят apple, защото ако се повредят, няма кой да ги оправи.

vitobuga


dkmi

Някакви ориентировъчни цени за презапояване на видео чип на MBP 15''?

Проблема е, че беше спрял на цяло, аз го опекох във фурната и тръгна. Но... сега много грее.

JIM

Съжалявам , но момчето вече не иска да поправя епъли!
Не му се занимава.....
Търсете други
Успех



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

HQ

Няма търсене или не успява да ги ремонтира? Принципно такъв вид дейности процъфтяват в момента според мен ...
Пък може и новите серии да са непоправими...

JIM

По трудно е и изисква време!!
Поправя ги,но някои не тръгват от първия път или тръгват и след няколко дни пак забива .... следва връщане в сервиза/тъй като дава гаранция/  отваряне тестване пак сглобяване пак тестванееее и явно му е писнало, а има и пратки  от страната-следват еконти ходене взимане пращане.... ии явно това е
   докато ония уиндолски бичкии се правят за минути ,не са трудни  и странно-  тръгват винаги ;D ;D



Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Чък Норис може да забие.

gaboss

Хм, що ли имаше една поговорка ... на крива ракета ....

HQ

както казваше един мой познат още през 2005 ... "маковете вече не са това което бяха ... "

cyriliano

Даа проблема не е в пе4енето.Чипът трябва да се смени с нов иначе след 1-2 месеца пак ще стане така.Най накрая някой хора разбраха 4е пе4енето е временно истинският ремонт е само след смяна на чипа на видеото.Предлагам такава смяна с 6 месе4на гаранция но в някой слу4аи след пе4енето платката просто не става.

minimiro

Гледам че си говорите за дъна и проблеми....

Подсветката бачка, не бачка, бачка-не бачка :)
Като я намалиш до минимум, се задържа по-дълго... ако увеличиш почти неминуемо следва цък и свтлината спира :) трябва пак да намалиш до минимум и тръгва....
Къде да търся проблема, в дъното или в самата подсветка?
И ако мислите че е в дъното е ли възможно оправия?
За макбук уайт иде реч... late 2008 май го водеха

isoqo

а някой от пловдив който поправя айпали

kolegs

а някой да си е ремонтирал дъното или направо ново си взимате

klepan

Аз лично го сменяах но като цяло, по-добре нов :)

Stankov

Здравейте колеги,

Имам един малък проблем с дъното на стария ми Мacbook A1181 13" white Core Duo 2.0 Ghz от далечната 2006 година.. доста е старичък но пък мисля да си го пазя до последно, доста славни мигове сме изживявали заедно...но ми се иска да го отремонтирам... за целта обаче ще ми трябва DATA SHEET на logicboard-a или по нашенски казано- схема  на дъното...

Някой случайно да разполага с такава...
Ще бъда много благодарен, ако някой случайно има