Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 13:09:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 104
Total: 105

104 гости, 1 потребител
Nako

MacOS 10.7 Lion

Започната от Adamov, 05-06-2011, 19:01:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Видях една тема, в която се споменава за Lion, но нищо конкретно. Та питам някой тествал ли го е? За да каже впечатления или неща, които са му допаднали. Аз го ползвам от около 3 седмици (последния девелъпер 3) и му се радвам супер много. Има неща с които вече не мога да живея :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

HQ

Ма ти сериозно ли?
След 2 дена ще ти кажа като си сложа финалния рилийз!

Adamov

Ами принципно сериозно, да. Пък и той няма да е след 2 а в най-добрия случай, ама в най-добрия слуай след 9. Питах щото може някой до сега да го е тествал. А и темата мисля, че може да остане актуална и след официалната версия :) Или бъркам?! :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Wizi

Аз се задоволявам с тази тема за момента. Ти нея ли имаше предвид, че не била достатъчно информативна?
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Adamov

Нея принципно, да! :) Но някой неща ми се обягнали.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

kubche

Здравейте!!!
Защо Мак Оц Лион е платен , трябва ли да ко копувам за да ъпгрейдна? Ами ако нямам парите ,
какво става с понататъчния упдате на Ос-а.. Не искам да слагам някакви бози теглени от замунда
или от където да е . Ако е таака както си го мисля
Апълите ще ги изхвърля , че ми писва от техните простотии!!! 30 еуро за някъф ЛъФ няма да дам ,
за който не съм сигурен дали ще ми хареса...
Дали наистина няма да ни оставят ИЗБОР...???

neofen

Ще се направя, че не съм изумен от правописа ти и ще ти отговоря. Ако искаш да имаш Лъва имаш два избора - 1) купуваш си го и 2) слагаш "боза" от Замунда. Ако намяш парите ще изчакаш и ще събереш. 30$ не са никак много за оригинална операционна система, която можеш да ползваш на всичките ти оторизирани макове. Не знам дали ти е писнало от техните простотии (каквито и да са те в главата ти), но ако е така иди си купи Win  за 200+ лева тогава или пък си го изтегли от бозаджийницата Замунда. И наистина ако ти се струват тези пари за ъпгрейд много си ги изхвърли "Апълите". Защо бил платен "Мак Оц Лион" - ами защото не е Линукс(която е не лоша алтернатива ако искаш баш без пари). Хората правят безнес, при това много добър.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

HQ

#7
Ей копче, такива като теб серат във форума вече трети ден.
Съветът ми е : 1) връщаш мака си до операционната система с която е произведен;
2) Направи си харакири!

Becko

мнеееее направо степ 2 е най-добре :)

daniel

Като нямаш 30 Евро за ъпдейт, къде си тръгнал мак да ползваш  ;D
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

HQ

искам да го видя да дава 2000 лв за дъно! Айде 700 от ибей,да не съм много лош!

Adamov

Много хора са така! За съжаление. Жалко е, че и аз трябва да го направя по втория начин. Не защото не искам да давм 30ерво, а просто защото нямам възможност. Какво и колко ми е струвало да имам Еър само аз си знам. Тук е момента да благодаря на г-н Радослав Рачев, който беше достатъчно търпелив и коректен, както по отношение на самата продажба (Еъра си го купих от него), така и по отношение на забележките. Цената беше 500лв.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

angelvn

От Apple не са ни хванали за гушите да ъпгрейдваме веднага към Lion.
Какво се кахърите толкова?!? Като нямате пари сега, до излизането на Mac OS X 10.8 все ще сте събрали 50-60лв., все пак има повече от 2 години до тогава.

Който иска да е с последното и модерното се налага да се бръква от време на време. Така е навсякъде.

Разбирам да обявяваха излизането на 10.6.9 да речем, че да пискате защо не е безплатно, но това е major release - нова версия.

Ще ми се да видя деня, в който от Майкрософт ще  пуснат нова версия на операционната си система за 30$ и то за всички, без значение дали е за физически или юридически лица. ;)
UI designer and developer

Adamov

Angelov супер съгласен съм с теб. Искаш ли мейджър рилиз трябав да се бръкнеш! Така е!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

DjToYs

Цитат на: angelovarna - 08-06-2011, 18:15:22
От Apple не са ни хванали за гушите да ъпгрейдваме веднага към Lion.
Какво се кахърите толкова?!? Като нямате пари сега, до излизането на Mac OS X 10.8 все ще сте събрали 50-60лв., все пак има повече от 2 години до тогава.

Който иска да е с последното и модерното се налага да се бръква от време на време. Така е навсякъде.

Разбирам да обявяваха излизането на 10.6.9 да речем, че да пискате защо не е безплатно, но това е major release - нова версия.

Ще ми се да видя деня, в който от Майкрософт ще  пуснат нова версия на операционната си система за 30$ и то за всички, без значение дали е за физически или юридически лица. ;)
Аз също те подкрепям с двете ръце.